FILMY I ZDJĘCIA

MULTIMEDIA

REFERENCJE I OPINIE NASZYCH UŻYTKOWNIKÓW

Zalety wykorzystania środków Minerals Standard i Minerals Professional:

 1. Mają szeroki zakres dezynfekcji i permanentnej dekontaminacji (bakterii, grzybów, wirusów) są szczególnie preferowane w okresie zagrożenia pandemią SARS2-Cov2.
 2. Poprzez okresowe użycie, co 3-4 dni zużywasz 2-3 krotnie mniejszą ilość preparatów,

     dzięki czemu odkażanie i dekontaminacja może być do 4 razy tańsza niż tradycyjnymi produktami biobójczymi (mniej płynu, rzadziej wykonywane zabiegi, mniejszy nakład pracy, produkt bezpieczny w użyciu, niepalny, nieeksplozyjny itd.).

 1. Są dedykowane do wszelkich opryskiwaczy oraz do profesjonalnych zamgławiaczy, szczególnie oszczędną metodą ultradźwiękową ULV.
 2. Wykazują gwarantowaną permanentną skuteczność dekontaminacji do 96 godzin, nawet w pomieszczeniach specjalnego przeznaczenia.
 3. Wykazują łagodne działanie na skórę człowieka (MINERALS Standard), jest szczególnie polecany dla skóry wrażliwej.
 4. Nadają się również do bielizny osobistej oraz do higieny intymnej.
 5. Nie kolidują z kosmetykami i dermoceutykami.
 6. Nie korodują biżuterii i kamieni szlachetnych.
 7. Nie odbarwiają i/lub nie zabarwiają tkanin lub skóry.
 8. Nie zawierają substancji niebezpiecznych: żrących, wybuchowych i łatwopalnych.
 9. Nie niszczą i nie odbarwiają powierzchni, z którymi mają styczność (tekstylia, tkaniny, tapicerki, meble, itp.)
 10. Nie niszczą, nie korodują elektroniki i instalacji budynków (tablice bezpieczników, styczniki, programatory, czujniki itp. Spełniające normy: IPP20 i IPP40)
 11. Nie wymagają w treści etykiet zastosowania piktogramów ostrzegawczych w związku z nieprzekraczaniem dozwolonych stężeń substancji aktywnej (H2O2 ≤ 4,9 %)
 12. W przypadku nawet nieprawidłowego użycia i/lub niedozwolonego zastosowania przez pracowników z podstawowymi zasadami BHP i instrukcją użycia preparatu na terenie zakładu pracy, jego skutki działania nie mogą być podstawą do roszczeń z tytułu utraty zdrowia przez pracowników i innych osób przebywających na terenie, np. klientów sklepów i biur, gości weselnych, klientów, hoteli itp. (posiadają oceny bezpieczeństwa dla zawartych w nim substancji, a używanych m.in. w produkcji wyrobów kosmetycznych).
 13. Dodatkowe zastosowania: do dekontaminacji specjalnych delikatnych eksponatów historycznych oraz obiektów zabytkowych i ich wyposażenia tj. fresków, witraży, obrazów i innych dzieł sztuki.
 14. Są preferowane i zalecane do dekontaminacji delikatnych i drogich tkanin  i naturalnych, wyrobów ze skóry, tapicerki samochodowej lub drogich mebli.

 

Od teraz masz bezpieczny samochód

Od teraz masz bezpieczną łazienkę

Od teraz masz bezpieczny salon

Od teraz jesteś bezpieczny

Od teraz jesteś bezpieczny

Od teraz masz bezpieczny gabinet

Od teraz masz bezpieczny salon

Od teraz masz bezpieczną kuchnię

Od teraz masz bezpieczny gabinet/biuro

Od teraz masz bezpieczne pomieszczenie